• Tooted saadame pakiautomaati TASUTA!

 • E-pood on avatud, tule ostma!

 • Ostmine on lihtne, registreeruda pole vaja!

 • 100% kindel ostukeskkond! 100% tootegarantii!

 • Tasuda saab pangaülekandega või PayPali kaudu, ka deebet- või krediitkaardiga!

Jalanõud

Näitan kõiki 4 tulemust


 • Veekindla pealistöötlusega nahast saapad, mis sobivad nii noortele, naistele, kui meestele.

  Allahindlus!
 • Maastikujooksu jalanõu nõudlikule jooskjale, mis vastupidav ja loodud just Alpimaastikule! Vibram® Megagrip välistald tagab hea haarduvuse ja leevendab põrutusi ning seda nii kuivades, kui märgades oludes. Vaid 300 grammi kaalu lubab kandjale mugavust ja kaitset keskmistel ja pikkadel distantsidel. Talla keskosa moodustab kahekordselt kokkuvormitud EVA vahetald, mis suurendab jooksu dünaamikat. See tagab ka sujuva ülemineku kannast varvasteni. Kalle 8 mm tagab piisava toe nõudlikul ja muutuval maastikul. Täiendav süsinikust plaat vahe- ja välistalla vahel lisamaks kaitset ja tuge, kui maastik läheb päris kiviseks. See lisab ka jala vastupidavust maastikule ja jalanõu üldist vastupidavust. Uus “Kummiseguga tugevdus”, mis asetatud diagonaalselt üle kannakoha, hoiab kanda veel paremini oma kohal. . 

  Alpine Running shoe for core trail runner, with Vibram® Megagrip sole and rocker construction for grip and dynamicityThis 300-gram light Alpine Pro shoe promises trail runners comfort, versatility and protection for middle and long distances. The “Alpine Rolling” midsole construction of this especially lightweight shoe has a double compression molded EVA midsole that increases running dynamics. It also provides an evenly smooth roll-through from heel to toe. A drop of 8mm guarantees good support on middle- and long-distance runs on demanding, variable terrain. Additional protection when the going gets rocky: An integrated carbon plate between the midsole and outsole keeps your foot protected from stone bruises or rock push-through. The “Carbon Shield” protects as well as adds responsiveness and durability. The new “Rubber Tension” concept of a diagonally placed reinforcement across the heel provides an even more precise heel hold. The Vibram® Megagrip sole promises the best grip on alpine terrain as well as in wet or dry conditions.

 • Trailbreaker Gore-Tex® annab sulle tugeva toe maastikuradadel ja väljaspool neid ka märja ilmaga.

  Trailbreaker Gore-Tex® provides you with great support on and off trails on wet days. The Dynafit Trailbreaker GORE-TEX® men’s running shoe guarantees dry feet even in the winter. Whether on or off trail, the 250g lightweight winter running shoes offer stability on packed surfaces and traction on soft terrain thanks to the new POMOCA® sole construction. The double-density midsole gives you needed flexibility to adapt runs optimally to the terrain. With a drop of 10mm, the Trailbreaker GORE-TEX® running shoe is suited for short to middle-distance runs on varying terrain. You get an exact fit for improved muscle coordination, balance and control with Sensitive Fit Construction.

 • Tuulekindlad rattakinga katted külmemaks ilmaks, hoiavad jalad soojas.

  These windproof shoe covers support you perfectly on your bike tour.


Näitan kõiki 4 tulemust

error: Content is protected !!