• Tooted saadame pakiautomaati TASUTA!

 • E-pood on avatud, tule ostma!

 • Ostmine on lihtne, registreeruda pole vaja!

 • 100% kindel ostukeskkond! 100% tootegarantii!

 • Tasuda saab pangaülekandega või PayPali kaudu, ka deebet- või krediitkaardiga!

Ujumisriided

Näitan kõiki 5 tulemust


 • ÄGE. KARTMATU. KIIRE. Koostöös maailma tippsportlastega valminud Fastskin Pure Focus Mirror ujumisprillid vähendavad veetakistust 5% võrreldes Fastskin Hyper Elite’iga, muutes need meie kõigi aegade kiireimaks ja arenenumaks võistlusprilliks. Uuenduslikud disainifunktsioonid koos meie teed rajava IQfit™-tehnoloogiaga tagavad kiiruse, jõudluse ja stiili ülima sünergia. Prillid on World Aquaticsi poolt heaks kiidetud.

 • Fastskini perekonda kuuluvad Speedsocket 2 Mirror prillid säilitavad oma eelkäijana klassikalise Speedsocketi sobivuse, kuid neil on uus hüdroskoopiline läätse kuju, mis tagab suurepärase selguse ja parema perifeerse nägemise. Usaldusväärsed kõrge kaarega ninasillad ja traditsiooniline topelt silikoonist pearihm – ikooniline Speedsocketi seeria on meie pikima ajalooga võistlusprillid juba enam, kui 20 aastat. Wolrd Aquaticsi poolt heakskiidetud.

 • Klassikalises stiilis ujumispüksid meestele basseini ja randa! Speedo shortsid sobivad nii vee äärde, kui vette. Pükstel on lai elastne vöökoht koos pingutuspaelaga, võrkkangast sisepüksid ja lisaks sisevooder, mis ei lase märgadel pükstel jalgade külge kleepuda. Külgedel on võrgust avatud taskud. 

 • Tundke end peatamatult kandes Speedo uusimaid uuendusi, mis on välja töötatud koostöös ujujatega. Fastskin LZR Pure Intent ujumispükstel on kokkusuruvad topeltkihid (kompressioon) ja ergonoomiline õmbluskonstruktsioon, mis on loodud ühendama peamisi lihasrühmi, et saavutada suurem jõudlus. Tekstuuriga kangatsoonide eesmärk on vähendada veetakistust, et saaksite oma ujumisest parima. Kolmekordne kangakonstruktsioon koos liimitud õmblustega on loodud suurema liikumise võimaldamiseks. Kõrge vöökoht pakub suuremat katvust, mis võib parandada jõudlust. Selle toote on World Aquatics täielikult heaks kiitnud.

  Allahindlus!
 • Tundke end peatamatult kandes Speedo uusimaid uuendusi, mis on välja töötatud koostöös ujujatega. Fastskin LZR Pure Valor ujumispüksid on valmistatud kergest materjalist ning sellel on mõõdukas kompressioon. Pükste konstruktsioon on loodud toetama suuremat liigutamisulatust. Reieosa siseküljeõmblus on samuti kompressioooniga suurema lihastoe tagamiseks, et saaksite ujumisest parima. Tavaline vöökoha kõrgus pakub suuremat paindlikkust ja on rohkem eelistatud rinnuliujujate hulgas. Püksid on World Aquatics täielikult heaks kiitnud.

  Allahindlus!

Näitan kõiki 5 tulemust

Hiljuti lisatud

error: Content is protected !!