• Tooted saadame pakiautomaati TASUTA!

  • E-pood on avatud, tule ostma!

  • Ostmine on lihtne, registreeruda pole vaja!

  • 100% kindel ostukeskkond! 100% tootegarantii!

  • Tasuda saab pangaülekandega või PayPali kaudu, ka deebet- või krediitkaardiga!

Keda esindame

BERGANS of Norway

Bergans of Norway on juba üle sajandi varustanud pühendunud ja kirglikke seiklejaid. Just Bergans leiutas seljakoti, nagu me seda tänapäeval tunneme. Seda tunnustasid ka polaaruurijad Amundsen ja Scott oma ekspeditsioonidel aastal 1911. 1908. aastal asutatud Bergans on läbi aegade mänginud olulist rolli õuevarustuse tootmisel.

Armastame loodust ja müüme tooteid, mida kasutada looduses. Seepärast on meie jaoks loomulik vastutada loodussõbralikkuse eest valides materjale oma toodetele. See hõlmab tootearendust, materjalivalikut, tootmist ja transporti ja isegi tooteparandust, edasimüüki või kohast käitlemist. 70% Bergansi toodangust on valmistatud taaskasutatud ja taimse päritolu sünteetilistest materjalidest, mis vähendab märkimisväärselt mõju keskkonnale. Lisaks on kasutusel vaid kõrvaltoodangu lindude suled soojustusel. 

Mida kauem toodet kasutatakse, seda väiksem on ökoloogiline jalajälg. Seepärast kogub Bergans kokku oma toodetud tooteid, mis pole enam kasutusel jagades neid teise ringina neile, kes neid vajavad. Kui toode on täielikult ära kantud, valmistab Bergans võimalusel sellest midagi huvitavat või käitleb kohaselt. Anname endast parima, et järeltulevatel põlvedel oleks ka võimalik nautida loodust ja hingata puhast värsket õhku. Rohkem loe Bergansist  siit.

VÕTMESÕNAD

TEGEVUSE MÕTE

BERGANS elab ja tegutseb selleks, et võimaldada inimestel kogeda loodust, täna ja tulevikus

LOODUSE SÄÄST

75% tootmises kasutatavatest materjalidest on bluesign® poolt heakskiidetud. Bergans on bluesign® süsteemi partner, mis tagab looduslike ressursside mõistliku kasutamise ja turvalised töötingimused

ENAM KUI SAJANDIVANUNE KOGEMUS

BERGANS on asutatud juba 1908. aastal!

LAITMATU KVALITEET

KAASAEGNE DISAIN

[/vc_column]

HESTRA Rootsist

Hestra on juhtivamaid kindatootjaid terves maailmas.
Perekondlik ettevõte Martin Magnusson & Co asutati 1936. aastal ja seda juhib nüüd kolmanda põlvkonna Magnusson. Nii disain kui ka arendus toimub Rootsis Hestra väikelinna peakorteris.
Hestra kindad on valmistatud nende enda tehastes ja nad ostavad ise kõik nahad, kangad, villa ja muud materjalid. See annab kontrolli tootmisahela üle ja tagab kõrge kvaliteedi. Mitmed mudelid ja enamus nahast kindaid on käsitsi valmistatud Euroopa kõige kogenenumate kindameistrite poolt. On oluline teada, et ükski loom pole pidanud saama hukka sellepärast, et saada kindaks. Kõik nahad tulevad jahimajanduse ja lihatööstuse kõrvalsaadustest!
2015. aastal valmistati üle 2 miljoni paari kindaid. Ettevõttel on Rootsis umbes 50 töötajat. Hestral on ka tütarettevõtted Ameerika Ühendriikides, Norras ja Saksamaal ning esindajad, turustajad ja jaemüüjad enam kui 30-s riigis.
Lisaks Skandinaaviale on Hestra suurimad turud USA, Alpid ja Jaapan. Omanikud ja juhid on vennad Claes ja Svante Magnusson. Neil on kaks poega – neljas põlvkond Magnussone – kes töötavad samuti Hestras. Rohkem Hestra kohta loe siit.

VÕTMESÕNAD

OMA TOOTMINE

Kogu toodang on valmistatud oma tehastes, osad mudelid tervenisti käsitsi

LOODUSE SÄÄST

0 prügi tootev tehas

PEA SAJANDIVANUNE KOGEMUS

HESTRA on asutatud juba 1936. aastal!

LAITMATU KVALITEET

KAASAEGNE DISAIN

ODLO Šveitsist

Oma motoga “Alati veenduge, et olete ühe sammu võrra ees,” sündis Odlo 1946. aastal.  Entusiastlik Norra sportlane nimega Odd Roar Lofterød alustas ettevõttega omades ainult hulga loovust ja julgust. Ta hakkas valmistama liibuvaid sooje pükse kiiruisutamise meeskonnale, et kaitsta neid külma eest ja sealt sai tegevus alguse.

ODLO toodete puhul on alati tagatud kvaliteet, funktsionaalsus ja mugavus!

Oleme ise tegelenud tippspordiga ja tegeleme aktiivse liikumisega iga päev ning kasutanud erinevate tootjate riideid ja varustust. Ei ole kerge leida kellegi teise valmistatud tooteid, mis oleks nii mugavad, funktsionaalsed ja vastupidavad. Mõni soe pesu on meil  kasutuses juba 10 aastat ja ei vahetaks ühegi teise vastu.

ODLO on pika ajalooga ja olnud pioneeriks uute materjalide (kangaste) ning lõigete välja töötamisel. Juba see on märk usaldusest ja eristab neid teistest.

Aastal 1963 tutvustas ettevõte esimest elastilist ja funktsionaalset suusakostüümi ja ülikonda kiiruisutajatele, mis olid valmistatud Helanca sünteetilisest kiust. Kogu Norra suusakoondis riietus sellesse revolutsioonilisse varustusse 1964.a. taliolümpiamängudel ning 1972.a. olümpiamängudeks Sapporos juba 22-e riigi meeskonnad kandsid Odlo spordiriietust.

Ettevõte arenes globaalseks aastal 1986, tuues esimesena turule kolme kihilise spordiriietuse süsteemi, mida iga sportlane tänapäeval juba teab. Esimene kiht niiskuse reguleerimiseks, teine temperatuuri reguleerimiseks ja kolmas kaitseks välistingimuste eest.

1994.a. andis Odlo välja oma  jooksu- ja aktiivse liikumise riiete kollektsioonid ning võimaldas sellega  iga spordiala esindajatel mugavalt harjutada igasuguses kliimas ja ilmaoludes.

Uus kanga läbimurre saavutati 2002.a. Odlo kiu leiutamisega – esimene aluspesu maailmas, mis valmistatud lõhna-vähendava hõbeda ioonkiuga.  Aastal 2006 loodi teine ​​kõrgtehnoloogiline kangas: väga kerge, kolmemõõtmelise struktuuriga (cubic) alus- ja soojapesu kangas, mis tagab optimaalse kehatemperatuuri aastaringi. 2017.a. leiutati uus jahutava toimega kangas Ceramicool, mis suudab jahutada naha temperatuuri ühe kraadi võrra! Lisaks seni kõige peenema kiuga meriino villast pesu!

Käesoleval ajal on Odlo turul juhtiv spordiriietuse valikut pakkuv tootja igas kliimas. Kui küsida Odd Lofterød Jr käest tulevikunägemust, ütleb ta: “Minu isa on alati seadnud eesmärgiks olla sammu võrra ees kõigist teistest. See on endiselt meie eesmärk!” Üle 70. aasta tegevust ja Odlo näitab endiselt, et innovatsioon on nende tugevaim külg! Rohkem Odlo kohta loe siit.

VÕTMESÕNAD

OMA TOOTMINE

70% toodangust on valmistatud oma tehastes

OMA MATERJALIDE LABOR

ODLO avastab ja leiutab ise uusi kangaid ja materjale

ÜLE 70.AASTANE KOGEMUS

ODLO on asutatud juba 1946. aastal!

LAITMATU KVALITEET

KAASAEGNE DISAIN

error: Content is protected !!