• Tooted saadame tasuta! Ka Soome, Lätti ja Leetu!

  • E-pood on avatud, tule ostma!

  • Ostmine on lihtne, registreeruda pole vaja!

  • 100% kindel ostukeskkond! 100% tootegarantii!

  • Tasuda saab pangaülekandega või PayPali kaudu, ka deebet- või krediitkaardiga!

Keda esindame

KAMIK Kanadast

Kamik on siiani ühe ja sama asutajapere omandis ning peakorteriga Kanadas, kus ka nende 400 töötajaga pere. Iga uue Kamiki paariga tuleb kaasa üle saja aasta pärandit ja oskusi, kuid kindlasti mitte vanamoodsust. Isegi peale nelja generatsiooni tõendatud kvaliteeti jätkame uute ja jätkusuutlike võimaluste otsimist teha paremini – seda tootmisest valmistoodanguni. Meie jaoks on see kestev pühendumus hoidmaks jalad soojas, kuivad, mugavad ja õnnelikud!

Kanadalastena on meil eriline suhe väljas viibimisega. Meil on vaba pääs väga erinevatele maastikele ja seda meie kodu lähedal. Seepärast usume, et parimad ilmastikutingimused väljas viibimiseks on kõik tingimused. Pole sellist asja, nagu halb ilm, on ainult ebasobivad jalanõud. Seepärast testime igat toodet, enne kui see astub välja meie uksest. Kõike mida teeme, teeme nii, et need peaksid vastu.

Alates kodumaisest tootmisest ja jäätmete käitlusprogrammist kuni rohelisema tootmiseni teeme kõik, et vähendada meie süsiniku jalajälge. See on meie vastutus looduse ees ja pühendumus kõigi kandjate ees, et saaksite tunda ennast hästi meie tooteid kandes.

kamik.com

VÕTMESÕNAD

KODUMAINE TOOTMINE

73% kogutoodangust on valmistatud Põhja-Ameerikas

LOODUSE SÄÄST

0 prügi tootev tehas

ENAM KUI SAJANDIVANUNE KOGEMUS

KAMIK on asutatud juba 1898. aastal!

LAITMATU KVALITEET

KAASAEGNE DISAIN

KOMBI Kanadast

100% TOOTEGARANTII

LAITMATU KVALITEET

ENAM KUI POOLESAJANDI VANUNE KOGEMUS

KOMBI on asutatud 1961. aastal!

KAASAEGNE DISAIN

Kas sinu veresoontes voolab talv? Meil ka. Alates 1961.aastast on Kombi lisanud lugematul hulgal soojust ja teostust talvehetkedesse üle maailma. Niipea kui esimene lumehelves jõuab maha langeda, haarame riietuse järgi, mis meid väljas mugavana hoiab. Et olla väljas kauem, et suuta rohkem. Talv on palju rohkem, kui ainult aastaaeg. Talv on see kes me oleme aastaläbi. Kui naudid talve samapalju kui meie, siis haara Kombi kindad, müts ja sokid ning ühine meiega värskete mälestuste loomisel!

kombicanada.com

error: Content is protected !!