• Tooted saadame tasuta! Ka Soome, Lätti ja Leetu!

  • E-pood on avatud, tule ostma!

  • Ostmine on lihtne, registreeruda pole vaja!

  • 100% kindel ostukeskkond! 100% tootegarantii!

  • Tasuda saab pangaülekandega või PayPali kaudu, ka deebet- või krediitkaardiga!

Keda esindame

BERGANS of Norway

Bergans of Norway on juba üle sajandi varustanud pühendunud ja kirglikke seiklejaid. Just Bergans leiutas seljakoti, nagu me seda tänapäeval tunneme. Seda on tunnustanud ja kasutanud ka polaaruurijad Amundsen ja Scott oma ekspeditsioonidel. 1908. aastal asutatud Bergans on läbi aegade mänginud olulist rolli õuevarustuse tootmisel.

Armastame loodust ja müüme tooteid, mida kasutada looduses. Seepärast on meie jaoks loomulik vastutada loodussõbralikkuse eest valides materjale oma toodetele. See hõlmab tootearendust, materjalivalikut, tootmist ja transporti ja isegi tooteparandust, edasimüüki või kohast käitlemist. 70% Bergansi toodangust on valmistatud taaskasutatud ja taimse päritolu sünteetilistest materjalidest, mis vähendab märkimisväärselt mõju keskkonnale. Lisaks on kasutusel vaid kõrvaltoodangu lindude suled soojustusel. 

Mida kauem toodet kasutatakse, seda väiksem on ökoloogiline jalajälg. Seepärast kogub Bergans kokku oma toodetud tooteid, mis pole enam kasutusel jagades neid teise ringina neile, kes neid vajavad. Kui toode on täielikult ära kantud, valmistab Bergans võimalusel sellest midagi huvitavat või käitleb kohaselt. Anname endast parima, et järeltulevatel põlvedel oleks ka võimalik nautida loodust ja hingata puhast värsket õhku.

bergans.com

VÕTMESÕNAD

TEGEVUSE MÕTE

BERGANS elab ja tegutseb selleks, et võimaldada inimestel kogeda loodust, täna ja tulevikus

LOODUSE SÄÄST

75% tootmises kasutatavatest materjalidest on bluesign® poolt heakskiidetud. Bergans on bluesign® süsteemi partner, mis tagab looduslike ressursside mõistliku kasutamise ja turvalised töötingimused

ENAM KUI SAJANDIVANUNE KOGEMUS

BERGANS on asutatud juba 1908. aastal!

LAITMATU KVALITEET

KAASAEGNE DISAIN

CATMANDOO

FREESTYLERS – MOTO

Tuleb usaldada oma sisetunnet, mis on õige ja püüelda selle poole sõltumata sellest, mis see on

MISSIOON

Meie soov on pakkuda igaühele võimalust kogeda liikumise vabadust sõltumata spordialast ja aastaajast! See võib tunduda meeletu eesmärgina, aga nii see peaks olema, sest iva on võimete piiri kompamises ja nende ületamise naudingus

PEA POOLESAJANDI VANUNE KOGEMUS

CATMANDOO on asutatud 1974. aastal!

KAASAEGNE DISAIN

Just uudishimu ja võimete testimine viis meid alguses lumenõlvadele – ja neist kaugemale! Meie arvates pole suuremat tunnet maailmas, kui liuelda mööda puutumatut värsket lund tundmatusse. See on tunnetus, kus mõistus ja emotsioon kohtuvad kombataval moel. Täielik nauding saabub hetkel, kui tead, et sinu varustus on täiuslik.

Meie nimi tundub tuttav mitmelgi moel. Vaadates meid lähemalt, siis pole see, mida eeldasid. Meile meeldib niimoodi mängida – luua midagi uut ühendades tavapärast uute ideedega, hoolimata sellest, mida on seni peetud kohaseks. Tundub palju mõistlikum luua oma reegleid.

catmandoo.com

HESTRA Rootsist

Hestra on juhtivamaid kindatootjaid terves maailmas.
Perekondlik ettevõte Martin Magnusson & Co. asutati 1936. aastal ja seda juhib nüüd kolmanda põlvkonna Magnussons. Nii disain kui ka arendus toimub Rootsis Hestra väikelinna peakorteris.
Meie kindad on valmistatud meie enda tehastes ja me ostame isiklikult kõik nahad, kangad, villa ja muud materjalid. See annab meile kontrolli tootmisahela üle ja tagab kõrge kvaliteedi. Mitmed mudelid on käsitsi valmistatud Euroopa kõige kogenenumate kindameistrite poolt.
2015. aastal valmistasime üle 2 miljoni paari kindaid. Ettevõttel on Rootsis umbes 50 töötajat. Hestral on ka tütarettevõtted Ameerika Ühendriikides, Norras ja Saksamaal ning esindajad, turustajad ja jaemüüjad enam kui 30-s riigis.
Lisaks Skandinaaviale on Hestra suurimad turud USA, Alpid ja Jaapan. Omanikud ja juhid on vennad Claes ja Svante Magnusson. Neil on kaks poega – neljas põlvkond Magnussone – kes töötavad samuti Hestras.

hestragloves.com

VÕTMESÕNAD

OMA TOOTMINE

Kogu toodang on valmistatud oma tehastes, osad mudelid tervenisti käsitsi

LOODUSE SÄÄST

0 prügi tootev tehas

PEA SAJANDIVANUNE KOGEMUS

HESTRA on asutatud juba 1936. aastal!

LAITMATU KVALITEET

KAASAEGNE DISAIN

SCHÖFFEL Saksamaalt

100% TOOTEGARANTII

LAITMATU KVALITEET

ENAM KUI POOLESAJANDI VANUNE KOGEMUS

SCHÖFFEL on asutatud 1961. aastal!

KAASAEGNE DISAIN

„ICH BIN RAUS“ – „MA OLEN VÄLJAS“ on Schöffeli kaubamärgi loosung.
Schöffel riietab neid, kes otsivad tervislikku tasakaalu intensiivse tööelu ja sportliku vaba aja vahel. Loodus on koht, kus nad laadivad oma patareisid ja naudivad vabadust koos sõprade ja perega.
Schöffeli varustus keskendub mugavusele: maksimaalne liikumisvabadus, funktsionaalsus ja kaitse iga ilmaga – selleks et olla füüsiliselt aktiivne, tunnetada ja nautida loodust tema kõigis aspektides.

schöffel.com

error: Content is protected !!